Novinky a aktuality

Talenty spevákov prispeli k pomoci núdznym

Uverejnené: štvrtok, 25. január 2018

Súčasťou adventnej zbierky Darujme úsmev bol aj benefičný koncert ako forma podpory a osvety exallievskeho sociálneho projektu. Koncert sa konal v kostole sv. Jána Pavla II. v Čiernej Vode 17. decembra 2017 a bol zavŕšením mesiac trvajúcej zbierky.

 

Na koncerte vystúpil zbor miestnych farníkov SKLZ a spevák Peter Janků, patriaci do spoločenstva v Čiernej Vode, ktorého zbor SKLZ pri niekoľkých piesňach sprevádzal. Divákov pobavil a kultúrne obohatil aj spevák Pavel Helan z Ostravy, ktorý sa divákom zapáčil natoľko, že všetky svoje CD-čká, ktoré so sebou priniesol aj predal. Prítomní mohli koncert podporiť dobrovoľným vstupným a zakúpením vianočných koláčikov od čiernovodských rodín, detskými betlehemčekmi alebo folklórnymi srdiečkami. Financie, ktoré sa touto formou vyzbierali sa použili na účely zbierky Darujem úsmev – prerozdelili sa núdznym rodinám na Slovensku a chlapcom v ukrajinskom sirotinci.

 

Viac o tom, ako zbierka prebiehala, komu a ako pomohla si prečítajte tu: http://exallievi.sk/novinky-a-aktuality/497-150x-dakujeme-za-krajsie-vianoce-pre-nudzne-rodiny

 

IMG 7985

 

IMG 7993

IMG 7997

IMG 8004

IMG 8098

 

Simona Ondrejová

 

 

 

Prihlásiť

Prihlásenie

Používateľské meno *
Heslo *
Zapamätať