Informácie o zbierke pre Gymnázium Jána Bosca

Milý exalliev/a, priateľ Gymnázia Jána Bosca, sponzor,

obraciame sa na Teba s ponukou zbierky príspevkov na chod Gymnázia Jána Bosca v Šaštíne - Strážach. Touto zbierkou chceme pomôcť gymnáziu, ktoré nám je a najmä v minulosti bolo veľmi blízke. V zmysle projektu, ktorý sme vypracovali budeme úzko spolupracovať so zriaďovateľom školy a obohacovať proces výuky a výchovy na gymnáziu nakoľko bude v našich možnostiach.

Prosíme aj Teba, aby si vrámci svojich možností prispel, prípadne oslovil iných sponzorov a ľudí blízkych tomuto dielu. Akýkoľvek príspevok je pre podporu gymnázia dôležitý. O stave príspevkov na účte, ktorý je otvorený na tento úmysel budeme informovať, rovnako ako o spôsobe využitia týchto financií.

Ďakujeme!

 

PREČO PRISPIEVAME NA GJB:

Príspevky na dopravu boli zavedené z dôvodu záujmu Exallievov o podporu študentov z celého Slovenska, ktorí majú záujem o štúdium na jedinečnej, ale vzdialenej škole. Príspevok na pokrytie školného bol zavedený z dôvodu zvýšeného školného poplatku, aby rozpočet školy mohol byť vyrovnaný a my týmto uľahčíme situáciu sociálne slabším, ale usilovným študentom. Uvážili sme tak preto, lebo je pre nás ľahšie doplatiť relatívne malú sumu niekoľkým študentom ako pomáhať s vykrytím strát školy. Týmto sme pomohli zabezpečiť vyrovnaný rozpočet školy. Okrem toho sponzori hradia aj ďalšie výdavky.


KOĽKO PRISPIEVAME?
Zbierkou sa rozumejú príspevky od exallievov, ktoré posielajú na účet 2626084575/1100, v pravidelných sumách okolo (cca 5-25 Eur) alebo nepravidelných sumách okolo 25-100 Eur. Príspevkov však nie je vždy dostatok, preto ich dopĺňajú aj väčšie príspevky od sponzorov - najmä exallievov podnikateľov.

 

Prihlásiť

Prihlásenie

Používateľské meno *
Heslo *
Zapamätať